Boeken voor leiders

Young adult man reading book at office

Zij waren wat u nu bent: leidinggevende in een Kiwanis-club.Nu vertellen deze functionarissen van Kiwanis International over hun favoriete boeken over leiderschap.

Poly Lat, president van Kiwanis International, is een fan van ‘Good to Great’ van Jim Collin. Zij vindt dat deze bestseller de leidinggevenden van Kiwanis veel te bieden heeft.We vroegen Poly en andere leidinggevenden van Kiwanis International boeken aan te bevelen die nuttig kunnen zijn voor functionarissen bij clubs.Dit is hun lijst:

Jim Collins - smart casual outdoors
“Good to Great” auteur Jim Collins zal de Kiwanis International Convention van 2019 openen. Photo by George Lange

“De principes waarover auteur Jim Collins schrijft in ‘Good to Great’ zijn heel eenvoudig en gemakkelijk toe te passen op Kiwanis.We moeten de sterke kanten van onze leden herkennen en gebruiken, zodat we de juiste mensen op de juiste plaats krijgen in hun club en district.”— Poly Lat, president van Kiwanis International

9780060915803__58489.1548065958.1280.1280
Photo courtesy HarperCollins 

‘Moments of Truth van Jan Carlzon heeft de dynamiek van Scandinavian Airlines veranderd. Doordat het bedrijf zich meer ging focussen op klantenservice, maakten de verliezen plaats voor substantiële winst.Het belangrijkste wat ik ervan heb geleerd, is dat klantenservice cruciaal is voor klantentrouw en dat de beleving van de klant een sterk gevoel is.Als clubleiders moeten we voor onze leden zorgen alsof ze klanten zijn en hun loyaliteit vasthouden, zodat ze hopelijk heel lang lid blijven.”— Peter Zander, voorzittervanKiwanis Azië-Pacific

“In ‘Does ITMatterInformation Technologyand the Corrosion of Competitive Advantage’ wordt beschreven dat ondernemingen zozeer vertrouwen op informatietechnologie, dat IT niet meer een bron van voordelen is, maar een noodzakelijke vereiste en kostenpost om zaken te kunnen doen.Mits goed toegepast, kan het zeer nuttig zijn voor elk bedrijf, maar als dat niet het geval is, kan het je al gauw klanten en klantentrouw kosten.Het boek van auteur Nicholas G. Carr is zeer relevant in de wereld van internet en de bescherming van persoonlijke informatie. Het is ook heel toepasselijk op onze clubs en leden, want wij moeten de privacy en persoonlijke gegevens van onze leden beschermen.”— Peter Zander

“‘Seven Habits of Highly Effective People’ door Stephen R. Covey is echt een boek voor zelfverbetering over zelfmanagement, leiderschap en succes.Het is geschreven vanuit zijn geloof dat wij de wereld helemaal zien op basis van onze eigen waarneming.Om een gegeven situatie te veranderen, moeten we onszelf veranderen, en om onszelf te veranderen, moeten we onze waarnemingen kunnen veranderen! ‘De manier waarop we het probleem zien, is het probleem’, schrijft hij.We moeten bereid zijn paradigmaverschuivingen te ondergaan om onszelf fundamenteel te veranderen – niet alleen onze houding en ons gedrag aan de oppervlakte – om een echte verandering te bewerkstelligen.”— Öskar Guðjónsson, president vanKiwanis International-Europese Federatie

12552292._UY630_SR1200,630_
Photo courtesy Greenleaf Center for Servant Leadership

“‘The Servant as Leader daagt alle conventionele wijsheden over leiderschap uit.De auteur, Robert K. Greenleaf, wordt alom erkend als de vader van het moderne dienende leiderschap.De kern van zijn filosofie is dat dienstbaarheid het onderscheidende kenmerk van leiderschap moet zijn.Hij is ervan overtuigd dat die twee rollen, dienaar en leider, in één persoon kunnen samenkomen: de dienende leider, die éérst dienaar is.Het begint met het natuurlijke gevoel dat je dienstbaar wilt zijn … dienen op de eerste plaats.Dat is iets heel anders dan in de eerste plaats leider te willen zijn.”— Öskar Guðjónsson

“Het boek ‘Contagious’ door Jonah Berger van de Wharton School of Business richt zich op de vraag waarom sommige dingen aanslaan en andere niet. Er worden zes overtuigende principes beschreven met voorbeelden erbij.”— Stan Soderstrom, CEO van Kiwanis International

“In ‘Trade-Off’ van de schrijverKevin Maney wordt uitgelegd dat je bij goederen en dienstverleningmoet kiezen tussen gemak (lageprijs) en loyaliteit (het beste van het beste); je kunt niet beide hebben.”—Stan Soderstrom

“In zijn boeken, zoals ‘Creating Magic:10 Common Sense Leadership Strategies from a Life at Disney’, put Lee Cockerelluit zijn ervaringen als voormalig vicepresidentoperationele zaken bij het Walt Disney Resort®.”— Stan Soderstrom


 

Submit a comment

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s